Laadimine

Tähe 127, Tartu

5067180

info@sixklaasid.ee

E – R 8.30-17.00

E – R 8.30-17.00
+372 5067180
Tähe 127, Tartu

Klaaside parandus

Autoklaasi parandus

Autoklaasi parandus (Autoklaaside parandus – Anname tööle garantii – Sixklaasid OÜ) on hea ja soodne võimalus vältida esiklaasi vahetamist. Viimastel aastatel on klaaside parandus tõusnud üha kasvavas tempos. Täiustatud on tehnikat ning inimesed on muutunud teadlikumaks propageerides rohelist mõtteviisi.

Meie uuringute kohaselt toimub autoklaasi parandus:

  • Uutel autodel, mille läbisõit ning kasutus on liiga väike, et klaasi vahetama hakata;
  • Sõidukitel, millel puudub kaskokindlustus ning ülevaatuseni on veel aega;
  • Nn müügiautodel, kuna automüüja ei taha suurendada kulusid.

 

Autoklaasi parandus võib toimuda kahel moel:

  1. Esiklaasi parandus täket täites;
  2. Mõra olemasolul selle peatamise teel.

Mõlemal juhul võtab protsess aega vähem kui 30 minutit.

Üldjuhul saame klaasi parandamise teostada kohe samal päeval. Lihtsalt helista või kirjuta ning anna teada, et oled tulemas. Kindlat aega me autoklaasi paranduseks broneerime harva. Tavaliselt teeme seda ootetööna.

Autoklaaside parandus on hea ka keskkonnale, sest täkke parandus ei tekita nii palju jäätmeid kui esiklaasi vahetus.

Üldiselt on nii, et täkke parandus on võimalik juhul, kui selle läbimõõt koos mõradega on kuni 2,5 cm (2-eurose mündi suurune) ning see asub klaasi servast vähemalt 5 cm kaugusel. Kaugus servast on oluline, kuna aparaadi kinnitus ei võimalda täkke parandust serva lähedal.

Kindlasti tasub arvestada, et autoklaasi parandus pole võlukunst – täiesti uueks me esiklaasi kahjuks muuta ei saa. Alati jääb näha väike parandusjälg (nagu arm su nahal). Mõrad saavad aga peatatud ja täke on vähem märgatav kui enne parandamist.

Olemas on väike võimalus, et parandatud kohast hakkab ikkagi mõra edasi jooksma. Esiklaasil on suur koormus ning töö käigus avaldatakse klaasile täiendavat pinget, mis väga harva võib põhjustada täkke arenemise mõraks. Risk on küll vaid 5%, kuid selle võimalusega tuleb arvestada. Sellisel juhul ei jää kahjuks midagi muud üle, kui tuleb klaas siiski välja vahetada.

NB! Täkke tekkimisel klaasi soovitame esimesel võimalusel katta täke teibiga, et ära hoida mustuse ja niiskuse tungimise pragudesse. Autoklaasi parandus on seda kvaliteetsem, mida värskem täke on. Kuna pragudes ei ole mustust, siis jääb täke üldjuhul vaevumärgatav.

Autoklaasi parandus on tähtis, kuna väike täke teie auto esiklaasis võib kergesti muutuda mõraks. Lisaks sellele, et teie sõiduk ei pruugi läbida iga-aastast ülevaatust, võib mõra halvendada ka teie nähtavust ja ohustada nii teid kui kaasreisijaid. Mõra tekkimise korral on otstarbekas lasta see peatada kohe algfaasis. Juba 8-10 cm pikkuse mõra korral meie pingutused pikka tulemust ei anna. Mõra peatamine on garantiita töö. Hind mõra peatamisele on 25€.

Esiklaasile langeb kuni 34% sõiduki väändejäikusest. Katkine klaas nõrgestab teie auto konstruktsiooni ning selle struktuur ei taastu.

 

Autoklaasi parandus versus autoklaasi vahetus:

– parandamisel väheneb klaasi tootmisest ja vana klaasi ümbertöötlemisest tekkivate jäätmete hulk;
– vähenevad uue klaasi transpordikulud;
– väheneb autoklaaside tarvikute tootmisel ja ümbertöötlemisel tekkivate jäätmete      hulk;
– energiasääst on suurem võrreldes klaasi vahetamisega;
– väheneb kahjulik õhusaaste.

Kui teie sõidukil on kaskokindlustus, siis on autoklaasi parandus tasuta. Tavaliselt ei mõjuta klaasi parandamine ega ka vahetamine teie kindlustusmakset.

Kaskokindlustuseta maksab autoklaasi parandus 50€.

autoklaasi parandus

 

Saada päring

reCAPTCHA is required.