Laadimine

Tähe 127, Tartu

+372 734 3755

info@sixklaasid.ee

E – R 8.30-17.00

E – R 8.30-17.00
Tähe 127, Tartu

Tulede poleerimine

Auto tulede poleerimine tuleb päevakorda eriti pimedal ajal – olgu see siis sügis-talvine aeg või sume suveöö. Sõiduki esitulede olukord väga oluline ning nende korrasolek parandab nähtavust. Äärmiselt raske on sõita, kui tuled näitavad kehvasti. Ebaturvalisus ja halb nähtavus põhjustab suurema osa õnnetustest.

Alati ei pea olema sõiduk aastaid vana, et tulede poleerimine ette võtta tuleks. Ka uuematel sõidukitel on tulede korrasolek tihtipeale tagaplaanile jäänud ning vajab üle vaatamist. Vihm, rahe, tolm ning temperatuuri kõikumine muudavad auto esituled läbipaistmatuks. Pinnatud teedel olevad kivid, kruus ning ka päike  rikuvad auto tulesid samamoodi nagu esiklaasigi. Tihtipeale tekib tuleklaasile kollane tuhm kiht.

Lisaks on tulede poleerimine vajalik olukorras, mil üks tuli vahetatakse olude sunnil uue vastu. Olgu see siis peale avariid või muul põhjusel. Sel juhul on vahetamata tuhmi klaasiga tuli väga silmatorkav. Kokkuhoiu mõttes on esitulede poleerimine sel juhul parim lahendus.

Vanemad tuled, mis on valmistatud plastikklaasiga, tuhmuvad ning enam ei valgusta piisavalt. See aga ei tähenda, et peate tule välja vahetama. Auto tulede poleerimine eemaldab tekkinud mustusekihi ja väiksemad kriimud. Teinekord piisab pelgalt tulede poleerimisest, et anda neile uueväärne väljanägemine.

Autotulede poleerimise protsess on iseenesest lihtne. Kõigepealt teibime tule ümbruse, et mitte kahjustada tule ümbrust. Seejärel lihvime lakikihi veesilihviga ning seejärel läigestame tule.

Ühe tule poleerimise hind 30,- Kogu kompekt (see on siis kaks tuld) kokku 60,-

Võta meiega ühendust ning broneeri endale sobiv aeg. Kontakt. Protsess võtab aega alla tunni – seda siis kahe tule poleerimine. Ühe tule poleerimiseks kulub kuni 30 minutit.

Vaata ka meie teisi teenuseid

tulede poleerimine

 

Saada päring

reCAPTCHA is required.