Toonimine & Kiletamine

Pakume päikesekaitse- ja turvakilesid sõidukite ja hoonete klaasidele. Tegemist on USA tootjate LLumar ja 3M kvaliteetkiledega.

Llumar aknakiled peavad kinni kuni 99% UV kiirgust. Garanteerime teile professionaalse ja kvaliteetse paigalduse.

Kilede põhifunktsioonid, mis kaitsevad:
– salongi ülekuumenemise eest, peegeldades tagasi päikese soojuskiirgust
– sisustust pleekimise eest, peegeldades tagasi kahjulikku UV-kiirgust
– pimestumiste eest, mis tulenevad päikesest või taga sõitvate autode (täis-) tuledest
– klaasikildude eest kuna hoiab purunenud klaasi koos
– varguste eest, kuna pole näha auto istmetel ja kaubaruumis olevaid esemeid

Saadaval on ka spetsiaalne soojustpeegeldav kile AIR75 ja AIR80BL esiuste klaasidele!
Kuna Eestis pole lubatud esiustele tumedama kile paigaldamine, siis klientide soovil oleme leidnud madalama tumedusastmega kile, mis jääb lubatud piiridesse. AIR75 on spetsiaalne kile tavalise rohelise tooniga esiukse klaasile. AIR80BL on sobilik sinise tooniga autoklaasile.

Autoklaaside toonimine Llumar kilega. Kohapeal on erinevad kile tumedusastmed. Hind tumedusastmest ei muutu. Hinnad on orienteeruvad ja sõltuvad ka auto mudelist, kuna mõne mudeliga on tööd ja lahtivõtmist rohkem ning see on keerukam kui teisel. Küsi täpsemat pakkumist meie klienditeenindajalt.

Oluline lisainfo toonimisest

Palume arvestada klaaside toonimisel, et avatavad klaasid tuleb võtta välja. Selleks tuleb võtta maha ustelt polstrid ja muu sinna juurde kuuluv.

Sedaankerega sõidukil tuleb tagaklaasi toonimiseks lahti arutada armatuur, eemaldada tagumine iste jne. Selle tegevuse käigus võib ilmneda igasuguseid pisikahjustusi  ja muud, millega paluksime arvestada.

Töömehed on ettevaatlikud ning korrektsed. Palume mõistvalt aga suhtuda, sest originaaltehasetooniga auto on siiski midagi muud, kui lahtivõetud sõiduk ning lisatud toonkile. Paratamatult jääb printserva sisse (eriti kui print on lai, st täppe palju) natuke õhku või satub kile alla mõni üksik õhus lendlev tolmukübe. Samuti jäävad kile lisamisel rohkem näha kõik kriimud ja kraapsud, mis sõiduki klaasidel loomuliku kulumisega juba varem on tekkinud. Kilet pole kahjuks võimalik klaasidele peale võluda